5 اتاق فرار ترسناک برتر کشور رزرو اسکیپ روم ترسناک تهران و کرج | allescape

این مجموعه در تهرانپارس فعالیت داشته و چهار سناریوهای مهیج و ترسناک در آن پیاده سازی شده است. اگر به دنبال تجربه ای متفاوت و قرار گرفتن در شرایط دلهره آور و محیطی پر از خون و صحنه های جنایی هستید، اتاق فرار رویال می تواند انتخاب خوبی باشد. این اسکیپ روم در نارمک تهران فعالیت دارد و سناریو قصاب قاتل در محیطی بسیار دلهره آور پیاده سازی شده است. اگر تجربه بازی کردن در اتاق فرارهای تهران را دارید، در بخش نظرات، تجربیات خود را با ما و دیگر کاربران کجارو به اشتراک بگذارید. اتاق فرار کینه با تم ترسناک و دلهره‌آور، یک بازی با درجه سختی ۸۰ درصد است. در این بازی شما وارد یک سناریوی کامل با دکوری خیره‌کننده می‌شوید.

روایت اتاق فرار زیر خاکی

داستان بازی از این قرار است که دزدان دریایی یک گنج باارزش را در جنگل‌های آمازون مخفی کرده‌اند و افراد زیادی را برای دستیابی به این وسایل به این منطقه می‌فرستند. تاکنون تعداد زیادی موفق شدند به این منطقه سفر کنید و این گنجینه را بیاورند. شما و گروه‌تان نیز باید با ترفندهای مختلف خود را از این جنگل مخوف نجات دهید. اعضای مجموعه با هدف طراحی بازی‌های فکری فعالیت خود را آغاز کردند.

استانداردهای طراحی سناریو برای اتاق فرار

در زمستان سال ۱۳۹۸موفق شد برای اولین بار بازی اتاق فرار را به عنوان یکی از محصولات خود در استان تهران راه‌اندازی کند. هدف اصلی تیم ما، طراحی و اجرای بازی‌های اتاق فرار و همچنین بازی‌های معمایی در فضای واقعی است. در این گونه موارد نیز باید با اپراتور بازی اتاق فرار تماس بگیرید.

لیست بهترین اتاق فرار در تهران

5 اتاق فرار ترسناک برتر کشور رزرو اسکیپ روم ترسناک تهران و کرج | allescape

مجموعه اسکیپ روم دات‌آی‌آر بزرگ‌ترین مجموعه اتاق فرار در سطح ایران است و در چهار شهر تهران، کرج، اصفهان و اهواز فعالیت می‌کند. این مجموعه هفت اتاق فرار ویژه، ۶ بازی کلاسیک (سه بازی به‌طور موقت تعطیل هستند)، سه بازی محیطی، سه اتاق فرار آنلاین و یک اسکیپ باکس است. مجموعه اسکیپ روم دات‌آی‌آر به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه سرگرمی آفلاین در تابستان ۱۳۹۴ با هدف طراحی و اجرای بازی‌های فکری معمایی و اتاق فرار شکل گرفت.

مدت زمان مجاز برای به پایان رساندن بازی هیپنوگرام سخت ترین اتاق فرار ۶٠ دقیقه می‌باشد. مدت زمان بازی کالبدشکافی ۶٠ دقیقه و درجه سختی آن ۷ از ۱۰ می‌باشد. برای اتاق های فرار ترسناک باید بالای 16 سال باشید و حضور افرادی که کمتر از 16سال دارند، به همراه بزرگتر هم امکان پذیر نمی باشد. به نظر میرسد که اکنون شما آماده انتخاب یکی از اتاق‌ها از میان گزینه‌های گسترده اتاق‌های فرار ترسناک هستید. ۱۷ سال تمام حداقل سن در نظر گرفته برای این ژانر اتاق فرار است و امکان حضور افراد زیر این سن با بزرگترها نیز وجود ندارد.

  • دکور جذاب در کنار پرسنل حرفه‌ای و همچنین محیط خاص این اتاق فرار، از ویژگی‌هایی است که موجب محبوبیت بیش از پیش آن شده است.
  • اما درب پشت سر شما قفل شده چرا که این نقاش چالشی برای افرادی که مایل به ورود آن ها نیستند به وجود آورده و حالا 75 دقیقه فرصت دارید تا از این مخمصه رها شوید.
  • مجموعه اتاق فرار دالون‌، دارای سه اتاق فرار در یک مجموعه در لواسانات است.
  • اگه به فیلم‌ها و داستان‌های جنگی علاقه دارید، این اسکیپ روم‌ها مناسب اسکیپ روم کرج شماست.
  • این مجموعه دارای ۴ اتاق کینه، بازگشت آنابل، ماماچه و تا سپیده دم است.