Home Page هتل دیزین | ariabooking

Home Page هتل دیزین | ariabooking

هتل جهانگردی دیزین در بين کوههاي البرز مرکزی محصور شده و شامل دو مجموعه گردشگری1و 2 می باشد که از جمله با کیفیت ترین مجموعه های جهانگردی ایران محسوب می شود. حتما هم لازم نیست اهل اسکی بازی و برف باشید، فقط کافی است دمی‌ آسایش را جستجو کنید آن وقت راه یافتن به دیزین در فصل تابستان یکی از بهترین مقصدها برای سفری کوتاه مدت و ارزان است. این هتل دارای دو مجموعه دیزین ۱ و دیزین ۲ است، در مجموع  ۱۳۹ باب اتاق دارد. هر ساله پذیرای گردشگران داخلی وخارجی زیادی است که اقامت در منطقه‌ای بکر و زیبا در میان رشته کوه‌های البرز را انتخاب کرده‌اند. عضو گروه هتل‌های جهانگردی است و به علت قرارگیری در پیست اسکی و برخورداری از شرایط آب‌وهوایی مناسب در فصول گرم سال، فاقد سیستم سرمایشی‌است.

  • مسیر دیزین را از تهران شروع می کنیم، پس بعد از آنکه وسایل
    اسکی را آماده کردید از تهران به سمت کرج حرکت کنید، جاده زیبای چالوس در ابتدای
    ورودی کرج قرار دارد.
  • در سایت رسمی هتل ضمن بررسی جزییات، امکانات، خدمات و قیمت هتل جهانگردی دیزین در صورت تمایل رزرو تماس حاصل فرمایید.
  • معمولاً چهار نفره است اما ظرفیت تا دو نفر اضافه را هم دارد.
  • مثلاً اینکه شما با دمای هوای چندین درجه زیر صفر هم می‌توانید به راحتی در هتل اقامت داشته باشید.

جالب است بدانید به دلیل موقعیت کوهستانی که هتل دارد، فاقد سیستم سرمایش است زیرا در تابستان نیز هوای خنک و مطبوعی دارد. رستوران هتل هم با انواع غذاهای ایرانی و فست فود از میهمانان خود پذیرایی می‌کند. ناگفته نماند هتل گاجره دیزین نیز در پیست مذکور قرار دارد. اگر می خواهید در هتل های مرکز شهر تهران اقامت کنید توصیه ما به شما هتل اسکان الوند تهران و هتل فردوسی تهران است. هتل جهانگردی دیزین در میان کوههاي سر به فلک کشیده ی البرز واقع شده  و در کنار پیست دیزین قرار گرفته است. هتل جهانگردی دیزین تهران در میان رشته کوه‌ های البرز قرار گرفته است که 2 فاز دارد.

بزرگترین سیستم مقایسه قیمت هتل ها

هتل جهانگردی دیزین کرج دارای دو مجموعه دیزین1 و دیزین2 (معروف به شاله (کلبه)) است، که در مجموع دارای 128 باب اتاق می‌باشند. هتل دیزین کرج عضو گروه هتل‌های جهانگردی نیز می‌باشد. قابل توجه مهمانان محترم هتل دیزین به علت قرارگیری در پیست اسکی و برخورداری از شرایط آب و هوایی مناسب در فصول گرم سال، فاقد سیستم سرمایشی در اتاق‌ها می‌باشد. هتل جهانگردی دیزین در بين کوه‌هاي البرز مرکزي محصور شده و شامل دو مجموعه گردشگری ۱ و ۲ و یک مجموعه اقامتی، معروف به شاله (کلبه) می‌باشد که از جمله با کیفیت‌ترین مجموعه‌های جهانگردی ایران محسوب می‌گردد. هتل دیزین در مجموع شامل دو هتل می باشد که با نامهای هتل 1 و 2 در حال سرویس هستند.

ویژگی‌ مشترک اتاق‌های هتل جهانگردی دیزین

پذیرش مهمانان خارجی تنها در صورت داشتن مهر ویزا و مهر ورود به ایران با تاریخ اعتبار و انقضاء امکان‌پذیر است. اسکی بازها معتقدند برای لذت بیشتر از اسکی باید آن را به صورت دستجمعی انجام داد. تور اسکی دیزین در طول سال برقرار است و به صورت پکیج های چند روزه فروخته می شود. اگر مبتدی هستید می توانید تور دیزین را برای آشنایی با محیط دیزین انتخاب کنید. در صورت کنسل کردن مهمان دیگر ،امکان رزرو برای شما وجود دارد.و همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت. پذیرش صیغه‌نامه رسمی به صورت دفترچه‌ای با مهر برجسته، به همراه ارائه‌ی کارت ملی و شناسنامه عکس‌دار زوجین، امکان‌پذیر است.

درباره هتل جهانگردی دیزین

اگر به اسکی و بازی
های زمستانی علاقه دارید و به دنبال استفاده از پیستی خوب با امکانات مناسب جهت
اقامت، اسکی و تفریح هستید، هتل جهانگردی دیزین، پیشنهاد خوبی برای شماره تماس هتل مارلیک تهران شما خواهد بود. این هتل جهانگردی در شمال استان تهران قرار دارد و با امکانات عالی در ایران بی
نظیر است. هتل دیزین می تواند خاطره خوبی از اقامت و تفریح را در کنار پیست بین
المللی دیزین برای شما فراهم کند. هتل جهانگردی دیزین دارای چندین اتاق است که به دسته‌ های 1 تخته، 2 تخته و 3 تخته تقسیم می ‌شود.